Akce

Naše cena 79 Kč (3 EUR)
Naše cena 369 Kč (15 EUR)
Naše cena 99 Kč (4 EUR)

Kontakty

Hocker Lux s.r.o.
+420 603 483 140
+420 605 247 724

» Dodací podmínky
Obchodní podmínky

Firemní kontakty:

HOCKER lux s.r.o. Prodejna / Provozovna:
Vaňurova ul. 20
Liberec 1, 460 01
IČO: 25406434, DIČ: CZ25406434
+420 603 483 140, +420 605 247 724
mail: info@hocker.cz Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Krajským soudem v Ústí nad Labem vedeno:
oddíl C. , vložka 15679

Právní forma:
Společnost s ručením omezeným

Předmět podnikání:
- navrhování interiérů včetně realizace
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej (kromě zboží vyhr. v příl.
1-3 zák. č. 455/91 Sb. o živn. podnikání)

Statutární orgán:
jednatel: Petr Stárek, petr@starek.cz Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

Jak nakupovat

Vaše objednávka Vás nezavazuje, po objednání zboží Vás budeme telefonicky kontaktovat s upřesněním termínu dodání (vyskladnění) zboží a potvrzení konečné ceny.

Obchodní podmínky

Vrácení peněz

Hocker.cz ctí zásadu: "Záruka vrácení peněz", cílem této záruky je zvýšit Vaši důvěru v nakupování přes Internet v našem obchodním systému. Tato záruka platí pro všechny naše maloobchodní zákazníky, při dodání zboží přepravní firmou, tedy zprostředkovanou službou přepravcem (Česká pošta). Pro osobní odběr v naší prodejně pak platí pravidla "Kamenného obchodu" - zboží bude řádně předvedeno obsluhou prodejny, odběratel bude seznámen se zbožím, jeho úplností, jakostí a funkcí. U zboží (elektro) pak platí: Za každých okolností montáž provádí odborná firma.

V souladu se zákonem c. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník našeho on-line shopu právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

Objednání zboží:

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.  K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.


V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.

Podmínky vrácení kupní ceny:

Zboží musí být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro dalšího prodej.

Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství (všechny komponenty, skleněné i další doplňky - stínítka, napájecí zdroje či zdroje světelné (jsou-li součástí dodávky)
Zásilku vráceného zboží je třeba odeslat na vlastní náklady do 14 dnů od doručení zboží dodavatelem (přepravcem). Za datum doručení se tedy považuje den předání zboží přepravní firmou.
U vrácené zásilky musí být přiložena kopie Daňového dokladu vydaného dodavatelem.
Tato garance se nevztahuje na spotřební zboží (jako např. světelné zdroje - žárovky či zářivky).

* Vždy je dobré informovat dodavatele (+420 603 483 140) o vzniklé situaci, předejdete případnému nedorozumění, případně můžeme společně nalézt nejideálnější cestu k Vaší spokojenosti...)

Vráceny budou peníze za zboží, včetně ceny za dopravu zboží. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou nebo libovolnou přepravní službou. Vždy však doporučujeme zboží pojistit. Při zaslání dobírkou nebude tato přijata! Před samotným vrácením zboží oceníme Váš telefonní či mailový kontakt pro případné avizo. K vrácení zboží nepožadujeme vysvětlení, i když důvody k tomuto rozhodnutí bychom pro naše budoucí služby po internetu rádi vyhodnotili.

K vracení zboží používejte výhradně adresu:
Hocker lux s.r.o., Vaňurova 20, Liberec 1, 460 01, Česká republika.

Servis:

Minimálně po dobu platnosti katalogu Vám zajistíme náhradní skla, k námi dodávaným svítidlům, k objednání (poptávce) stačí katalogové číslo výrobku pro které náhradní sklo požadujete, samozřejmě kontakt na Vás pro konzultaci a oznámení ceny.

Reklamace:

Vyřizujeme v co nejkratším čase, max. však do třiceti dnů. V případě reklamace již neplatíte další poštovné za zaslání reklamovaného výrobku. Vámi reklamovaný výrobek je posouzen a poté nahrazen výrobkem novým.

Ochrana osobních údajů:

Informace získané z obchodního styku nebudou poskytnuty třetí osobě, bude s nimi nakládáno dle zákona o ochraně osobních dat.

Doprava:

Objednané zboží zašleme na dobírku Českou poštou, u maloobchodní objednávky dle tarifů uvedených viz. objednávka. Zaslání Českou poštou je po celém území České republiky při velkoobchodní objednávce nad 10.000,- Kč ZDARMA, u zásilek do 10.000,- pak 200,- Kč. Slovenská republika doprava +660,- Kč (ostatní zásilky mimo území České republiky dle příslušných tarifů)

Dodací lhůta:

Zboží vyskladňujeme obratem, v nejkratším možném termínu. Obvyklá dodací lhůta je 3-14 dnů. V případě, že některé zboží není momentálně skladem, oznámíme Vám předpokládaný termín dodávky.

Vyhnout se můžete i placení poplatku za "Dobírku":

Poplatek za Dobírku nezaplatíte v případě, že "zatrhnete" jako způsob Platební metody platba předem a následně poukážete celou částku za dodávku předmětu Objednávky na bankovní účet Dodavatele (pouze Česká republika).

Hocker lux s.r.o. -  FIO 2200358604/2010, variabilní symbol: č. objednávky (př. 777)

Platby ze Slovenska:
Číslo účtu EUR: 2600358611/8330
IBAN: CZ9820100000002600358611

Hocker Lux s.r.o.
Krušnohorská 776/4
Liberec 3
46010
Czech Republic

Fio banka, a.s.
IČ: 61858374
V Celnici 1028/10
11721 Praha 1

SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Další možnost:

Zboží si za stejných cenových podmínek (cena zboží) můžete vyzvednout přímo na naší prodejně v Liberci, Vaňurova ul. 20, tel: +420 603 483 140. Kde Vám bude řádně předvedeno...

Závěrem:

Zboží můžete objednat i po telefonu, stejně tak můžete i získat další informace o zboží: +420 603 483 140.

Jaké jsou výhody nákupu u nás:

největší výhodou jsou příznivé, nízké ceny a příjemné obchodní prostředí. Nemusíte běhat po obchodech, veškeré zboží máte na dosah kliknutí myši… Samozřejmě Vás rádi přivítáme i na naší maloobchodní prodejně ve Vaňurově ulici v Liberci.

Právní doložky:

Rozpor z Kupní smlouvy

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou ("Rozpor s kupní smlouvou"), postupuje se v souladu s ustanovením § 616 Občanského zákoníku.

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.

 

Děkujeme Vám za projevenou důvěru.

Tým e-Svítidla com

Petr Stárek, jednatel společnosti Hocker lux s.r.o.


banner
ZDY0ZDAz